[design/2015/logo_trigema_new2.svg]
CZ EN RU
Menu |Home

7 hlavních výhod

Představujeme výčet nejzásadnějších výhod bytového domu CHYTRÉ BYDLENÍ JRM@Lužiny. Je si z čeho vybírat!

Lokalita se skvělou dostupností

Kromě metra trasy B, díky němuž jste ve středu Prahy do 20 minut, je odsud rovněž skvělé spojení na vlakovou dopravu. U stanice metra Nové Butovice je navíc terminál příměstských i dálkových autobusových linek směrem na Beroun i Plzeň. Autem se od bytového domu CHYTRÉ BYDLENÍ JRM@Lužiny dostanete na pražský jihozápadní okruh i dálnici směrem na Plzeň během několika málo minut. To platí i na druhou stranu, tedy směrem do centra hlavního města prostřednictvím Radlické, nebo Plzeňské radiály.

Více
 • Trigema JRM - dostupnost
 • Trigema JRM - dostupnost
 • Trigema JRM - dostupnost
 • Trigema JRM - dostupnost
 • Trigema JRM - dostupnost

Kompletní vybavenost okolí

V docházkové vzdálenosti od bytového domu CHYTRÉ BYDLENÍ JRM@Lužiny se nachází například jak sportovní hala, tak areály základních a mateřských škol. Nechybí ale ani dětská hřiště, kluby pro děti, lékárny a samozřejmě i celá řada obchodních center, která jsou jak u stanic metra Luka a Lužiny, tak přímo u ulice Jeremiášova. Směrem do centra města je pak velké obchodní centrum Galerie Butovice. V blízkosti je navíc hned několik větších administrativních budov, kde sídlí celá řada prestižních společností.

Více
 • Trigema JRM - vybavenost
 • Trigema JRM - vybavenost
 • Trigema JRM - vybavenost
 • Trigema JRM - vybavenost
 • Trigema JRM - vybavenost
 • Trigema JRM - vybavenost
 • Trigema JRM - vybavenost
 • Trigema JRM - vybavenost
 • Trigema JRM - vybavenost

Rozlehlé parky na dosah

Celá oblast je známá také díky svým zeleným zónám a dalším plochám, které jsou určeny k oddychu. Hlavní osu Stodůlek tvoří Centrální park s Nepomuckým rybníkem. Mezi stanicemi metra Hůrka a Lužiny je i velmi fotogenický most, který se stal jednou z nových stodůleckých dominant. Známé a hojně navštěvované jsou pak také Přírodní parky Prokopského a Dalejského údolí.

Zde se nachází cyklostezky, dětská hřiště, piknikové zóny a několik míst s občerstvením. Za hezkého počasí sem rádi vyráží nejen obyvatelé z blízkého okolí, ale i další Pražané. Západním směrem od nových bytů v Jeremiášově ulici je pak skanzen a středověké vesnice Řepora. Každý si najde to své!

Více
 • Trigema JRM - parky a zeleň
 • Trigema JRM - parky a zeleň
 • Trigema JRM - parky a zeleň

Rekuperace - nucené větrání

Víte, jak nucené větrání funguje a v čem je pro vaše spokojené bydlení důležité? Venkovní čerstvý vzduch, který je do každého z bytů JRM@Lužiny díky rekuperaci přiváděn, prochází přes rekuperační výměník. Z druhé strany naopak vstupuje teplý odpadní vzduch z objektu. Výměník přitom dokáže zajistit až 90procentní účinnost předání tepla.

Vzduchotechnika s pylovými filtry ze vzduchu zachytí jednotlivé hmotné částice. Předejdete tak nadměrné vlhkosti vzduchu a výskytu plísní, roztočů a dalších patogenů. Ve vzduchu tak bude co nejméně prachu a škodlivin a vy se budete cítit příjemně. Rekuperace tak napomáhá vašemu lepšímu pocitu bezpečí a zdraví.

Při nedostatečném větrání může jinak u vysoce obsazených a těsných vnitřních prostor tato kon¬centrace CO2 dokonce vystoupat na hodnoty vyšší než 10 000 ppm. Jen pro ilustraci: hodnota CO2 v ovzduší na venkově je 350 ppm a v centru města 400 ppm až 450 ppm.

Více
Trigema JRM - nucené větrání

Inteligentní ovládání bytu

Představte si, že svůj domov můžete ovládat jednoduše odkudkoli na světě. Že neutrácíte za zbytečné vytápění v době, když není nikdo doma, a přesto se vrátíte do příjemně teplého prostředí. V letních vedrech zase budete mít vyvětraný byt, ještě než do něho vstoupíte. V projektu CHYTRÉ BYDLENÍ JRM@Lužiny bude v rámci každého bytu realizována příprava pro inteligentní ovládání bytu.

Díky snadnému ovládání pomocí mobilních telefonů a dalších přístrojů však neřídíte na dálku pouze teplotu, ale i některé další funkce, které si lze dopředu zvolit. Rozhodně nemusíte být žádným velkým programátorem, abyste mohli systém inteligentního ovládání používat. Příprava i samotný provoz jsou jednoduché. Scénář, který si nastavíte, se promítá do přehledů v podobě grafů a vy tak budete mít vše pod kontrolou.

Více
Trigema JRM - inteligentní ovládání bytu

Ekologicky šetrná budova

CHYTRÉ BYDLENÍ JRM@Lužiny má průkaz energetické náročnosti budovy třídy B. Díky využití kvalitních materiálů a pracovních postupů zde bude zajištěna ekologická šetrnost i dlouhodobá životnost vašeho nového bydlení.

Na projektu se snažíme dosáhnout ještě lepšího stupně zateplení a energetické náročnosti budovy, než bývá jinak obvyklé, díky čemuž dochází k několikanásobnému snížení nákladů za spotřebu energií i množství škodlivých emisí CO2. Součástí bytového domu CHYTRÉ BYDLENÍ JRM@Lužiny jsou rovněž zelené střechy, které mimo jiné absorbují škodliviny ze vzduchu, filtrují částice prachu a zabraňují jeho víření. Proto se ale také třeba veškerá dešťová voda bude držet v retenčních nádržích a poté používat na zalévání zelených ploch.

Vhodnému nakládání s energiemi pomáhají rovněž vhodné dispozice bytů a udržování efektivních poměrů obydlených ploch a společných prostor. Díky tomu tu nejsou například příliš dlouhé společné chodby a další prostory, které všichni dohromady využívají. Návrh domu architektonicky respektuje požadavky pro optimální energetické využití budovy, a to zejména s ohledem na jeho tvar.

Stavební materiály i postupy vychází z principů trvalé udržitelnosti a jsou promyšleny do posledních detailů. Preferují se proto také přírodní materiály, které navozují příjemný pocit a mají dlouhodobé použití.

Standardem CHYTRÉ BYDLENÍ JRM@Lužiny jsou navíc také izolační okenní trojskla - další z příležitostí, které v konečném důsledku vedou k energetické šetrnosti vašeho nového bydlení. Součástí systému energetických úspor je také silná tepelná izolace na obvodové konstrukci každého z bytových domů Chytrého bydlení.

Více
 • Trigema JRM - ekologicky setrna budova
 • Trigema JRM - ekologicky setrna budova

Prostor pro rodinné bydlení

Architekt Daniel Smitka ve spolupráci se společností Trigema vypracoval návrh projektu, který bude vyhovovat rodinným potřebám bydlení v lokalitě. Veškeré benefity bytů v rámci projektu nejlépe ocení ti, kteří v nich budou skutečně žít. Ke každému novému zájemci o nemovitost se proto také přistupuje individuálně. Podrobně se s ním řeší nejen klientské změny, ale i systém odstraňování případných závad.

Místo, kde bytový dům CHYTRÉ BYDLENÍ JRM@Lužiny stojí, není izolováno. Nestojí někde za městem „uprostřed polí“, nebo naopak tam, kde nelze kvůli nedostatku místa ani pořádně zaparkovat. V okolí je rozvinutá občanská vybavenost a dopravní infrastruktura. Najdete zde dostatek škol, zdravotnická centra, úřady, pošty i restaurace, kavárny a obchody. Zároveň nezapomínáme ani na zeleň a proto dbáme na to, abyste ze svého domova pohodlně došli do parků a dalších zelených zón, které se v okolí Stodůlek nacházejí.

Více
 • Trigema JRM - prostor pro rodinné bydlení
 • Trigema JRM - prostor pro rodinné bydlení
 • Trigema JRM - prostor pro rodinné bydlení
Potřebujete poradit?

Hledáte byt ke koupi?

Volejte
800 340 350
nebo nám
zanechte zprávu.

[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí