[design/2015/logo_trigema_new2.svg]
CZ EN RU
Menu |Home

O projektu

Nový bytový dům CHYTRÉ BYDLENÍ JRM@Lužiny s khaki fasádou a světlým provedením fasádních detailů vychází z konceptu Chytré bydlení společnosti Trigema. Pětipodlažní dům je rozdělený na dvě samostatné sekce s tím, že většina hmoty objektu končí nad 4. nadzemním podlažím. Poslední podlaží je uskočené od západu o více jak polovinu své délky. Na západní fasádě jsou předsazené balkony s velkými prosklenými plochami. Obě sekce domu CHYTRÉ BYDLENÍ JRM@Lužiny mají bezbariérový přístup.

CHYTRE BYDLENI JRM@Lužiny

Harmonogram projektu

 • Zahájení prodeje: září 2016
 • Zahájení výstavby: zima 2016/2017
 • Dokončení hrubé stavby: podzim 2017
 • Dokončení výstavby: zima 2017/2018
 • Nastěhování: jaro 2018
CHYTRE BYDLENI JRM@Lužiny

Velmi často kladené otázky (FAQ)

Máte k projektu již nyní otázky a nenalezli jste je nikde jinde na webu? Pokud Vám nepomohl ani nástroj hledání, který naleznete pod tlačítkem menu, přinášíme vám přehled nejčastěji kladených otázek a odpovědí, které k projektu JRM@Lužiny.

Přejít na FAQ

[image_50_clb_faq.png]

Developer

Projekt chytrého bydlení JRM byty realizuje prostřednictvím svých dceřiných firem holding Trigema a.s., který na trhu působí již 22 let od roku 1994. Trigema má za sebou úspěšné bytové projekty v Praze-Radotíně, v Jinonicích, ve Stodůlkách, v Hostivaři, v Modřanech, v Roztokách u Prahy a v Letňanech. V rámci těchto projektů vzniklo na dvacet bytových domů, v nichž je více než 1 300 nových bytů.

Kromě bytové výstavby má Trigema za sebou i další developerské počiny. V roce 2006 otevřela hotel a kongresové centrum Academic v Roztokách u Prahy. Rovněž realizovala projekt moderního rekreačního areálu Monínec.

V létě 2011 dokončila výstavbu projektu VTP Roztoky. (Vědeckotechnický park s podnikatelským inkubátorem a centrem pro transfer technologií – nové středisko výzkumu a vývoje pro začínající i již zavedené firmy především z oblasti automobilového průmyslu, ale také pro výzkumníky a vývojáře ze strojní fakulty ČVUT), aby v roce 2014 dokončila výstavbu dalšího podobného projektu PV Roztoky.

Zatím posledním dokončeným rezidenčním projektem Trigemy jsou 2Barevné Letňany a SMART byty Nové Butovice. Na projektu 2BL byl poprvé úspěšně představen koncept modulového bydlení, který Trigema dále rozvinul projektem SMART. Projekt 2Barevné Letňany byl mimo jiné oceněn v soutěži Best of Realty - Nejlepší z realit, nebo Realitní projekt roku.

Společnost dále získala ocenění v soutěžích Průmyslová nemovitost roku, Stavba roku, ale třeba i Tour region film za reklamní spot pro výše zmíněný areál Monínec.

Výhradním prodejcem projektu SMART byty Nové Butovice je Trigema Development s.r.o. Stavbu dodavatelsky zajišťuje Trigema Building a.s. Architektura pochází z ateliéru ing. arch. Daniela Smitky (Ateliér Daniel Smitka).

Více
Trigema

Na čem (nám) záleží

Je přirozenou snahou každého výrobce, i obchodníka nabídnout vždy to nejlepší ve všech ohledech a k tomu za nejlepší cenu. Každá taková snaha má samozřejmě svoje limity, proto vám zde přinášíme zásady, kterými se u každého projektu řídíme a z nichž nebudeme slevovat.

Trvalá udržitelnost

Při plánování každého projektu se snažíme myslet na budoucnost a navrhovat naše stavby tak, aby dlouhodobě sloužily svému účelu a zbytečně nezatěžovaly své okolí ani životní prostředí. Při výběru lokality a plánování projektu se tak díváme na okolní prostředí i stávající zástavbu a snažíme se, aby je naše projekty dále rozvíjely koncepci území.

Nárokům na udržitelnost samozřejmě podléhají i materiály a kvalitní zpracování. U všech našich projektů se snažíme dosáhnout maximální energetické úspornosti zvláště volbou vhodných materiálů a důkladného řemeslného zpracování. Díky tomu šetříme peníze našich obyvatel za energie a snižujeme zatížení životního prostředí. Zateplujeme s rozvahou tak, abychom dosáhli co nejlepších výsledků bez nadměrného zvýšení rozpočtu na stavbu – neklademe si žádné cíle, kterých bychom chtěli dosahovat za každou cenu, pouze chceme šetřit Vaše peníze a přírodu tam, kde je to možné.

Kvalita

Při stavbě klademe vysoké nároky na použité materiály i důsledně provedené stavební práce. Stejně jako nekvalitní zdivo může znehodnotit jinak dobrý projekt, tak i nekvalitní provedení stavebních prací připraví stavbu o výhody kvalitních materiálů. Stejně nekompromisně přistupujeme nejen ke svým vlastním pracovníkům, ale i k ostatním dodavatelům, tak abychom vám mohli nabídnout produkty a služby nejvyšší kvality.

Správná cena

Naším cílem je, nabídnout vám kvalitní a chytré bydlení, či další služby za rozumnou a hlavně správnou cenu. Do koncové ceny tak nezapočítáváme žádné slevy ani jiná zvýhodnění pro vybrané klienty. Ceny uvedené na našich stránkách jsou koncové a na rozdíl od některých našich konkurentů je nenadsazujeme, abychom z nich následně mohli velkoryse slevovat.

Podobný přístup uplatňujeme i vůči našim dodavatelům. Nevyhledáváme nejnižší nabídky, ale rozumný poměr ceny a kvality, ani se nesnažíme vykořisťovat řemeslníky na našich stavbách a obírat je o poctivě vydělané peníze. Stejně tak u nás nemají místo zvýhodňování, protekce a úplatky a s každým dodavatelem, který by doufal, že si od nás zakázku koupí, se rozloučíme nadobro.

Nevedeme závody ke dnu a cenové války, nesnažíme se likvidovat konkurenci – nabízíme rozumnou cenu za služby a produkty, kterým věříme a snažíme se je dělat poctivě.

Chcete se dozvědět víc o tom, na čem si zakládáme a co je naopak podle nás špatně? Naše názory na bydlení a pražský realitní trh, stejně jako pravidelné analýzy rezidenčního trhu najdete také na našem blogu.

Více
 • Best of Realty 3.misto - 2Barevné Letňany
 • Best of Realty 3.misto - Barevné Letňany Modrý dům

Další projekty

V roce 2016 se působnost projektů konceptu Trigema Chytré bydlení postupně rozprostírá po celé Praze. V Nových Butovicích byla na podzim 2015 dokončena I. etapa SMART bytů a II. etapa následně v létě 2016, v průběhu roku 2017 byl projekt kompletně vyprodán. Na podzim roku 2015 vyšel do prodeje projekt BLV@Horní Měcholupy, v zimě 2015 také CLB@Letňany. Nově se v různých fázích přípravy nebo prodeje nacházejí projekty s více než 2500 byty. Historicky společnost dokončila více než 1300 bytů po celé Praze. V přípravě je také nový rezidenční projekt v Plzni.

NMN@Holešovice

CHYTRÉ BYDLENÍ NMN@Holešovice je další z bytových domů Chytrého bydlení a zanedlouho vyroste v pražských Holešovicích. Tento šestipodlažní projekt vychází z osvědčeného konceptu a nabídne po dokončení 32 moderních bytů, které budou v kategorii Chytré bydlení Plus. Architektura domu vychází ze stávající okolní zástavby a vhodně na ni navazuje. Nejvyšší podlaží přitom mírně ustupuje do pozadí a navozuje dojem šikmé klasicistní střechy. Nejzajímavějším prvkem projektu je zejména rozlehlý vnitroblok, který bude sloužit pouze majitelům domu k oddychu a relaxaci.

www.nmn-byty.cz

BLV@Horní Měcholupy

Chytré bydlení vstoupilo po SMART bytech do dalších lokalit. Třetí lokalitou v pořadí (po Letňanech a Stodůlkách) jsou Horní Měcholupy, kde v ulici Bolevecká vznikne šestipatrový bytový projekt s více než 60 byty. Tak jako tomu bylo u předchozích projektů Trigema Chytrého bydlení, bude se jednat o architektonicky svěží stavbu, která však nebude nijak narušovat charakter okolí. Ba naopak. Bytový dům vznikne namísto současného zchátralého objektu kotelny, čímž dané místo rekultivuje.

www.blv-byty.cz

CSV@Řepy

Komorní bytový projekt CSV@Řepy perfektně vystihuje podstatu konceptu Chytrého bydlení. Decentní budova vyroste v poklidné lokalitě vilové zástavby namísto současného zchátralého objektu.

Velmi poklidnou atmosféru zažijete jen několik minut od tepajícího velkoměsta. V ulici Čistovická panuje spíše venkovský charakter života. Namísto současného zchátralého a nevyužívaného objektu vyroste pětipatrový rezidenční projekt s 21 byty a dalšími třemi nebytovými prostory. CSV@Řepy nejlépe charakterizuje myšlenku konceptu Trigema Chytrého bydlení: bude se jednat o decentní budovu, která bude rozvíjet své blízké okolí; počet bytů naznačuje sociálně bohatší ráz bydlení a svými standardy zajistí vysokou kvalitu bydlení.

www.csv-byty.cz

KLR@Plzeň

Trigema Chytré bydlení se chystá expandovat i do regionálních měst. Prvním připravovaným projektem bude bytový dům se 70 byty v širším centru Plzně (ul. Kollárova). Bytový dům, který vychází vstříc poptávce po moderním chytrém, leč finančně nenáročném bydlení. V elegantním šedo-bílém domě se skleněnými doplňky v petrolejové barvě vznikne na 70 nových bytů s promyšlenými dispozicemi, jež svým charakterem dokáží uspokojit široké spektrum zájemců. Na architektonickém návrhu pracuje několik renomovaných projekčních kanceláří, které do projektu přináší pohled individuálního klienta se všemi potřebami běžného bydlení.

www.klr-byty.cz

Více
 • CHYTRÉ BYDLENÍ NMN@Holešovice
 • CHYTRÉ BYDLENÍ BLV@Horní Měcholupy
 • CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@Řepy
 • CHYTRÉ BYDLENÍ KLR@Řepy

Architekt

Architektura projektu CHYTRÉ BYDLENÍ JRM@Lužiny pochází, stejně jako většina rezidenčních projektů společnosti Trigema, z práce ateliéru ing. arch. Daniela Smitky. Tento oceňovaný architekt se návrhům obytných domů věnuje už více než 20 let a architektura ho provází celý jeho profesní život.

Roku 1985 úspěšně složil maturitu na SPŠ stavební v Plzni a nastoupil na ČVUT na Stavební fakultu a následně na Fakultu architektury. Už při studiu se věnoval architektuře a projektování např. v pražské Škodovce (divize známé mladoboleslavské automobilky věnující se např. projektování elektráren a energetických technologií) nebo v pozemním stavitelství. Po složení státní zkoušky v roce 1993 si otevřel vlastní architektonickou kancelář, kterou úspěšně provozuje dodnes. S ČVUT nadále spolupracuje jako odborný asistent a pokračuje ve svém vzdělávání.

Na svém kontě má přes dvacet rezidenčních projektů – od rodinných vil po multifunkční bytové domy se stovkami bytů. V jeho pestrém portfoliu najdete i administrativní a průmyslové stavby, školy, hotely a také unikátní projekty vědeckotechnických parků nebo sportovních a lyžařských areálů. Celkově jde o desítky projektů v posledních dvaceti letech.

Mnoho z těchto projektů patří mezi oceněné v předních českých i zahraničních architektonických soutěžích – z více než deseti různých cen zmiňme alespoň Stavbu roku středočeského kraje, Realitní projekt roku a jednu z nejvýznamnější českých cen Best of Realty, kterou projekty Daniela Smitky získaly v posledních čtyřech letech celkem čtyřikrát.

Daniel Smitka je dvorním architektem většiny projektů Trigemy a dává jim jejich jedinečný vzhled i výjimečný lidský rozměr.

Více
 • Daniel Smitka
 • Daniel Smitka
 • Daniel Smitka
Potřebujete poradit?

Hledáte byt ke koupi?

Volejte
800 340 350
nebo nám
zanechte zprávu.

[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí