[design/2015/logo_trigema_new2.svg]
CZ EN RU
Menu |Home

Projekt vyprodán

Po úspěšné kolaudaci zájemce zakoupil i poslední volný byt v projektu Chytrého bydlení JRM@Lužiny. Projekt je nyní VYPRODÁN. Nyní proběhne předávání bytu a pak již budou všichni majitelé vybavovat své nové bydlení. Trigema nabízí byty v nových atraktivních lokalitách Holešovice a klidné části lokality Praha Řepy. Sledujte náš web, kde v budoucnu naleznete nové připravované projekty.

Projekty Trigema

Zkolaudováno

Stavba projektu JRM@Lužiny byla na začátku května 2018 zkolaudována a zanedlouho se do domu začnou stěhovat první majitelé. Dokončené byty splňují vysoké standardy konceptu Trigema Chytré bydlení, což znamená například výkonné vzduchotechnické jednotky nebo možnost inteligentního ovládání vnitřních funkcí jednotlivých bytů. První fotografie dokončeného projektu můžete vidět v galerii z výstavby.

Galerie

Poslední volný byt 2+kk

Stavba projektu JRM@Lužiny je ve fázi finalizace a příprav na podání žádosti o kolaudační souhlas. Zároveň zájemci zakoupili další bytové jednotky a v tomto komorním projektu úsporného bydlení tak zůstává volný poslední byt 2+kk s balkónem a sklepem.

Byt 141

95 % bytů prodáno

Těsně před koncem roku 2017 bylo prodáno dalších několik bytů, a tak se prodanost projektu JRM@Lužiny přehoupla přes 90 %. V tuto chvíli v ceníku zbývají dva poslední byty 2+kk. Jedná se o severovýchodní dvoupokojové byty ve 2. a 4. nadzemním podlaží. Disponují balkónem, rozlehlou koupelnou, prostorem pro velkorysou šatní skříň na chodbě a velmi vzdušnou ložnicí i obývacím pokojem.

Byt 141

85 % bytů prodáno

Od dokončení hrubé stavby již uběhl nějaký čas a stavba se nám proto přehoupla do své poslední fáze. Aktuálně probíhá zateplování fasády a nános omítek ve 4. nadzemním podlaží. Také prodej doznal za poslední období podstatných změn. V ceníku je k dispozici již pouze 5 ze 35 bytů. Prodáno je tedy více než 85 % bytů. Dostupné jsou stále dvě poslední garsonky s cenou od 3,2 mil. a tři komfortní dvoupokojové byty s cenou od 4,7 mil. Přehled dostupných bytů naleznete v ceníku i interaktivním vyhledavači.

Vyhledavač

75 % bytů prodáno

Stavba projektu se dostala do fáze bednění stropu nad druhým nadzemním podlažím a postupně se začíná vyzdívat podlaží třetí. Na konci června je aktuálně prodáno 25 bytů, což znamená 75 % z celé nabídky. V ceníku je k dispozici 10 ze 35 bytů. Dostupné jsou stále čtyři garsonky s cenou od 2,9 mil., čtyři komfortních bytů 2+kk s cenou od 4,4 mil. V nabídce zůstávají již pouze dva třípokojové byty s cenou od 4,9 mil. Kč s DPH.

Vyhledavač

Stavba v plném proudu

Na počátku dubna se na stavbě projektu realizuje armování základní desky a betonáž stěn suterénu. Průběh výstavby je možné sledovat prostřednictvím On-line kamery. V ceníku je k dispozici 17 ze 35 všech bytů, znamená to tedy 50% prodanost. Dostupné jsou stále čtyři garsonky a již jen jediný rodinný byt 4+kk. Dvoupokojových či třípokojových bytů je stále dostatek. Aktuální nabídku naleznete v tabulkovém zobrazení v ceníku či dle umístění v projektu v interaktivním vyhledavači.

Vyhledavač

Trigema na veletrhu bydlení

Trigema, která se opět představuje na veletrhu Bydlení, stavby a rekonstrukce v areálu PVA Letňany, má tentokrát na svém stánku novinku v podobě možnosti prohlídky bytu prostřednictvím virtuální reality.

Více informací  

Stavba zahájena a 50 % bytů prodáno

Práce na stavbě odstartovaly na konci února a ve stejnou dobu se přehouply prodeje na úroveň 50 %. Na projektu již začaly práce hloubením jámy pro následnou stavbu bytového domu. Současně s tím na těchto stránkách v sekci On-line kamera můžete sledovat, jaký bude další průběh stavby.

Online webkamera

Prodáno 40 % bytů

V druhé polovině února, tedy necelé 4 měsíce od zahájení oficiálního prodeje, se prodeje přehouply přes hranici 40 % bytů. Aktuálně se v nabídce stále vyskytuje 21 dostupných bytů, jejichž celková cena začíná na 2,9 mil. Kč s DPH (bez garážového stání). Nový byt lze v projektu JRM získat již od 60 592 Kč s DPH / m2, což je hluboko pod průměrnou cenou, za kterou se v současnosti byty na trhu nabízejí.

Více o průměrné ceně

Počet zájemců roste

Prosinec 2016 – Počet zájemců o byty na Lužinách neustále roste! Prodána je již necelá třetina ze všech bytů, které se nabízejí. Nepromeškejte proto příležitost a zajistěte si výhodu nového bydlení již nyní. Od září až do konce roku si již zájemci stihli zamluvit 15 nových bytů. 

Nabídka bytů  

Prodej zahájen

Od pondělí 26. září jsou byty v projektu JRM@Lužiny k prodeji. CHYTRÉ BYDLENÍ JRM@Lužiny tvoří komorní bytový dům v jemné khaki fasádě, jenž vychází z konceptu Chytré bydlení společnosti Trigema. Své místo si zde najde každý! Ať již singles či mladé rodiny s dětmi, tak lidé ve středním i starším věku. Všem se nabízí bohaté spektrum velikostí i vybavení bytů, které doplňují terasy, balkóny nebo lodžie. Projekt je naplánován v kvalitativním standardu Trigema Chytré bydlení plus.

Vyhledat byt
Potřebujete poradit?

Hledáte byt ke koupi?

Volejte
800 340 350
nebo nám
zanechte zprávu.

[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí